Ana sayfa > Haberler > İçerik

3D düşük kullanımı ESPN 3D kanalını kapatmaya karar verdi

Avatar beri 3D TV, ama 3D işlevleri kullanımı düşük kaldı büyük bir TV işleri marka hizmet haline gelmiştir. Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri ESPN 3D kapsama beklentilerini karşılamak edemez çünkü onlar bu yıl kendi 3D TV kanallarını kapatmaya karar duyurdu televizyon ağı spor. Ancak, ESPN 3D değil tamamen Değillenmiş, gerçek gelecek leş gibi kokuyor, onlar hala 3D kanalı yeniden çevrimiçi düşünün yok diyor.

7. jpg


ESPN spor kanalı


ESPN deneysel bir 3D kanalı Haziran 2010 yılında başlatılan ve 2010 FIFA maçları yayın anlaşılmaktadır. Erken 2011 yılında resmi ESPN 3D kanalı başlatın.


ESPN kez ön planda yürümek isteyen, o içerik oynatma 4 K bakacağız. ESPN Sony 4 K düzeyi Dünya Kupası 2014 yılında ortak bildirilmektedir. ESPN canlı spor üzerinde hissedebilirsiniz 4K ultra HD kaliteli içerik 3D cazip olacak.


Pazar araştırma şirketi, IHS ekran Özet en son verileri, 2012 yılında, Amerika Birleşik Devletleri sadece % 2 TV şovları-d program according. Ayrıca, göz doktoru bir seyirci 3D film izlerken her dört dışarı dedi ve televizyon sorunları veya göz yorgunluğu nedeniyle bu teknoloji, onların algı sorunları nedeniyle karşılaşabilirsiniz.