Ana sayfa > Haberler > İçerik

Gözlük güzel eklemenize yardımcı olabilir

Kırışıklıkları doğal düşmanlarının güzel, göz çevresindeki kırışıklıklar zor hit alanlarında. Gözlük, normalden daha ağır olan erken önlenmesi için gerekir.

İlk olarak, gözlük takmasını miyop bir kişi. Gözlerimiz çatık tarafından eşlik ederken farkında olmadan gözlerini kısarak için eğilimi görmek, göz kaslarının çok kolay, zamanla, dikey-ince çizgileri ve göz çevresinde şişlik eğilimli yoruluyor. Ve giyim gözlük her zaman açıkça şeyleri görmek için gözlük yükünü azaltmak için gözlük, gözlük gözleriniz için belirli bir etkisi var, ama sık sık kaldırmak ve giymek istiyorsanız, farklı bir konudur, bu yüzden gözlük giymek için kullanılması gerektiğini hatırlat.

O, parlak güneş ışığı ya da bilinçsiz şaşı önlemek için aydınlatması gözüme en aza indirmek için. Gözleri parlak ışık çok zarar verici, göz yorgunluğu, sen giymezsen gözlük, zararlı ışınları filtre, gözleri daha büyük hasar eksikliği. Ayrıca, çerçeve seçildiğinde çok daha rahat giyen deride çerçeve ağırlık basınç azaltılması malzeme ışık, enfes ayna çerçeveleri seçebilirsiniz.