Ana sayfa > Haberler > İçerik

Gözlük fabrika sayesinde pazarlama "gizli silah"

Kez, kuruluş bu hızlı geliştirme döngüsü aynı zamanda içinde yavaş yavaş değişken kısa, müşteri, select da yavaş yavaş, giderek daha fazla parçaya, Internet Shang rampage Dünya bugün, Internet sessizce insanlar hayata hayat, halkı ile değişim vardır her köşesinde, Internet var ve insanlar ayrılmaz, Internet sahip oldu 80 ve sonra yol açar , değişiklik başladı, bu insanlar oldu insanlar kan, ayrılmaz vardır! , Aynı zamanda insanların iş değişir! Şu andan itibaren ticari oyun kurallarının değişecektir!

Kurumsal platformlar ve kanalları Internet üzerinden için gelecek ve Internet üzerindeki kaynakların kontrol, çok çeşitli iş faaliyetleri, diyor mümkün olacak Baidu, Tencent, Ali, bir büyük kullanıcı topluluğu, bu büyük kullanıcı grupları varmış gibi tüm iş faaliyetleri bağlamında onların gizli silahı olduğunu denetlemek için böyle bir büyük, bizim Atılgan'ın gizli silah Nedir o? Üzerinde Internet yol bulalım da, onları, bize yavaş yavaş marka şekillendirme onların izlenimi güçlendirilmesi kilitleyin!

Üretici-cam sanayi gibi geleneksel kuruluşlardaki Internet şimdi sel yaşam alanı üzerinde cam fabrika küçülüyor ve daha küçük, ücretsiz iş reklam daha fazla ve gelecekte ücretli reklam yaş daha şimdi, yapmak zordur, ücretsiz reklam-ecek var olmak daha önce kendi markası internet oyun gitti, gelecek bir alanda lider olacak!