3D Sinema Kullanımı İçin Dikişsiz Delikli Gümüş Ekran, Büyük Boyu Üretebilir

Ürün Özellikleri HONY3D gümüş ekran, dijital 3D'de ve film malzemesinde mükemmel performans sağlayan yüksek kazançlı ekran. Özel teknolojilerimiz, her ekrana projeksiyon altında görünmez görünen dikişler ve tekdüzelik sağlar. Sinemada 3D filmler için, özellikle de ...

Ürün ayrıntıları

Ürün özellikleri

isim 3D sinema kullanımı için Delikli Projeksiyon Gümüş Ekran
model SS01
Kazanç 2.4
Kullanım Alanı 3D, 4D, 5D Sinema için
Feature1 Büyük boy olabilir
Özellik 2 dikişsiz
Parlaklık faktörü 1,8-2,5
İzleme açısı 2a 55 ° -46 °
Polarizasyon oranı > 150: 1
Ürün boyutu Özel boyut
Paketleme Boru içinde rulo paketi
Adedi 1 parça
Numune temin süresi 3 gün
Üretim Teslim Süresi 5 gün
Nakliye yolu Yazan, Yazan, Deniz Tarafından
Ödeme T / T, L / C

HONY3D gümüş ekran, dijital 3D'de ve film malzemesinde mükemmel performans sağlayan yüksek kazançlı ekran. Özel teknolojilerimiz, her ekrana projeksiyon altında görünmez görünen dikişler ve tekdüzelik sağlar.

Sinemada 3B film için, özellikle kazancı 1.8 ~ 4.0 olan ve saçılma açısı 2ɑ 35 ° ~ 52 ° olan kutuplanmış 3B film için kullanılır. Gümüş ekran parlaklığı iyileştirebilir ve kazanç diğer ekranlardan daha büyük. Polarizasyon ışığı için iyi bir anlatıma sahiptir. Aynı parlaklıkta, saçılma açısı boncuklu ekrandan daha büyüktür. Teknolojinin araştırılması ve geliştirilmesi ile, lazer projeksiyon cihazını ve izleyicinin görsel efektini takip edebilen gümüş ekranın düşük kazanç ve geniş saçılma açısı üretilecek. Geçiş ve bloke edici polarize ışığın oranı ile polarizasyon ışığı için sunumu gösterebiliriz.


Sorgulama